Web Dizayn Sözleşmemizi inceleyip okumanızı tavsiye ediyoruz.

Web Tasarım

Firmanıza ait bilgi,belge ve resimlerin bulunduğu görsellerle desteklenen dijital reklam aracı web sitesi olarak adlandırılmaktadır.Firmamız arama motoru uyumlu,yönetim panelli,responsive web siteleri tasarlamaktadır.

Sosyal Medya İçerik Danışmanlık

Facebook,Twitter,İnstagram gibi sık kullanılan sosyal medya araçlarında paylaşacağınız içerikleri hazırlıyoruz.İstediğiniz görüntülerden oluşan video animasyon ve grafik tasarım paylaşımlar oluşturuyoruz.

Kurumsal Mail Çözümleri

Firmanız içi çalışanların ve firmanızın domain uzantılı sıkıntısız çalışan mail adreslerinin oluşumu ve takibini yapmaktayız.Kurumsal mail için firmamızdan teklif alabilirsiniz.Mevcut çalışmayan mail adresleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Multimedya Katalog

Multimedya katalog flip page bilgisayar ortamında sayfa çevirme mantığı ile çalışan katalogtur.Mevcut web sitenize entegre edilebilir.Mail ile müşterilerinize linkini gönderebilir veya bu bağlantı linkini sosyal medyada paylaşabilirsiniz.Multimedya katalog çalışmamız tüm cihazlarda sorunsuz çalışmaktadır.

Web Sitesi Revizyon

Mevcut web sitenizin yedeklenip aynı görsel ve bilgiler ile yeniden yapılması veya bizim altyapımız ile uyumlu sisteme sahipse gerekli güncelleme ve yenilemelerin yapılması işlemidir.Sosyal medya entegrasyonu,Canlı Destek,Mobil uyumluluk ve arama motoru uyumluluk işlemlerini kapsar.

Pdf Katalog

Firmanızın katalog çalışmasının cdr ve ai formatında çalışması bunuyorsa bunun pdf katalog şeklinde çıktısını sağlıyoruz.Elinizde örnek mevcut değil ise sayfa başı ücretlendirme ile firmanızın pdf katalog çalışmasını yapıyoruz.

Ürün Dekupe İşlemi

Firmanıza ait görsellerin transparan png şeklinde dekupe edilmesi ve psd ve png şeklinde teslim edilmesi işlemidir.Dekupe ürün başına fiyatlandırma yapılmaktadır.Cd veya wetransfer ile teslim edilmektedir.

Canlı Destek Kurulumu

Web sitenize canlı destek uygulaması entegre edilir ve cep telefonunuza canlı destek uygulamasının kurulumu yapılır.Web sitenizdeki ziyaretçilerin bu uygulama sayesinde yazdıkları telefonunuzdaki canlı destek uygulamasına bildirim olarak gelecektir.

360 Derece Vr

360 derece fotograf ve video çekimi yapmaktayız.Bu görselleri facebook,youtube gibi ortamlarda paylaşabilirsiniz.Web sitenize entegre ederek ziyaretçilerinizin mağazanızı 360 derece gezmesini sağlayabilirsiniz.

Pdf Katalog

Firmanızın katalog çalışmasının cdr ve ai formatında çalışması bunuyorsa bunun pdf katalog şeklinde çıktısını sağlıyoruz.Elinizde örnek mevcut değil ise sayfa başı ücretlendirme ile firmanızın pdf katalog çalışmasını yapıyoruz.

Video Upload İşlemi

Video yükleme sitelerine firmanız hakkında ürün ve bilgilerin bulunduğu video animasyon ve slayt yüklemelerinin yapıldığı işlemdir.Önemli anahtar kelimelerde açıklama içeren videolar firmanız adına video yükleme sitelerine yüklenir.

Whtspp Entegre

Sipariş ve destek hattının web sitesi ve telefonunuz arasında entegrasyonunun yapılmasıdır.Böylece müşteriniz ve sizin aranızdaki tüm iletişim hatlarını kaldırıyoruz mail trafiğinizi telefona yönlendiriyoruz.

KAPAT
Hizmet Talep
×
×

Sepet